Sorularınız

Terk Edildim Kendimi Toparlayamıyorum

3 yıllık ilişkim vardı, 7 ay önce ayrıldık, daha doğrusu bıraktı oysa ciddi bir ilişkiydi. Unutmaya çalışıyorum ama bir türlü kendimi toparlamayı başaramadım. Hiç bir şeyden zevk alamıyorum, isyan da etmek istemiyorum. Beklide bu daha hayırlıdır onu da bilemiyorum. Ama bu durumdansa kurtulamıyorum. Böyle bir durumda ne yapılabilir. Bana yardım edin.

Cevap: Değerli ziyaretçimiz, sizinde bahsettiğiniz gibi hiç şüphe yok ki her işte bir hayır vardır. Sizi terk edecek olan bir kimsenin yarın evlendikten sonra terk etmesindense şimdi terk etmesi daha hayırlıdır. Bu durumu nasıl atlatabileceğinizi soruyorsunuz. Bu sorunuzun cevabı Yüce Mevla’mıza ibadet etmek olacaktır. Birini tanıyoruz vakti zamanında sizin başınıza gelenlerin bir benzeri o kimseninde başına gelmişti ve çok üzülmüştü. Nihayet doğruyu bularak huzuru yüce Mevla’mıza ibadette bulmuştu.

Hata bunun ile kalmadı yüce Mevla’mız karşısına öyle bir eş çıkardı ki iyi ki terk edilmişim der oldu. Bu nedenle sabır ile ibadete ve duaya devam etmelisiniz. Unutmayın ki sizi çok seven bir Mevla’nız var ve o sizin için her şeyin hayırlısını murat ediyor.

Sorular & Yorumlar

  1. Ayşe hanım size cevabı ben vereyim hayırlısı budur siz yine her halukarda şükredin belki ilerde kötü şeyler olucaktı veya size layık bi eş olamicaktı ondan mevlam nasip etmemiştir ama inş mevlam iyi bir eş nasip edecektir

  2. Etrafımdaki herkes nişanlanır evlenirken ben ayrılıyorum nişanlım sebebsiZ yere ayrıldı neden ayrılıyorum herkes evlenirken neden benim başıma geldi ayrılık kader mi?

      1. Etrafımdaki herkes nişanlanır evlenirken ben ayrılıyorum nişanlım sebebsiZ yere ayrıldı neden ayrılıyorum herkes evlenirken neden benim başıma geldi onlar neden ayrılmıyor Allah’tan mı geliyor ayrılık kader mi?

  3. Bu sayfada hiç bir soruya cevap Yok anlamadım çok mu zor bir soruya cevap yazmak çaresiz olmasak sormayız zaten?

      1. Etrafımdaki herkes nişanlanır evlenirken ben ayrılıyorum nişanlım sebebsiZ yere ayrıldı neden ayrılıyorum herkes evlenirken neden benim başıma geldi ayrılık kader mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu