EvlilikSorularınız

Sözlüme Ailesi Büyü Yapmış Ne Yapmalıyım?

Ben 6 ay önce sözlümle söz attım ailesinden dolayı beni istemiyorlardı. Bana çok düşkün çok seviyordu ama ne yaptılarsa soğuduk birbirimizden birdaha hiç iletişimimiz kalmadı. Kaç tane hocaya medyuma sorduysam soğuma yapılıp çocuğa ve bana ailesinin bir şeyler içirdiği söylendi. Ama ben çözdüremedim. Eğer ki annesi soguttuysa bu kişi benim naziğimden çıkmış mıdır. Yada eğer evleneceğim kişi oysa nasıl ki dua kaderi değistiriyorya büyüde de etkiler mi? Onla evlenmemi nasibim oysa bile.

Cevap: Değerli ziyaretçimiz, Öncelikle medyum diye tabir edilen kişilerden uzak durmalısınız . Her şey Yüce Mevla’mızın taktirindedir. Olmayan bir şey varsa ve sizinle alakalı bir durum yok ise bu işi zorlamanız size ancak zarar verecektir.

Örneğin şöyle düşünün eş adayınızın annesi gerçekten bahsettiğiniz şeyi yapmış olsun. Yarın evlenince bunu sizede yapmayacağını nereden bilebilirsiniz. Yüce Mevla’mız biz istemesekte bazen bizim anlayamadığımız şekilde bizi korumaktadır. Kul tahmini ile değil gördüğü ile hareket etmelidir. Sonuç itibariyle o kişi bu evlilikten vazgeçtiyse farklı sebeplere sarılmak yanlış olacaktır. Size tavsiyemiz sadece Yüce Mevla’mızdan hayırlı olanı isteyin. Düşünceniz ile değil gördüğünüz ile hareket edin.

Hocalar Büyü Yapıldığını Söyledi Ne Yapmalıyım?

Teşekkür ederim lakin tanıdığımız kıymetli bi hocam var o da bakım yaptı büyü yapıldığını söyledi sonrasında ben başka kişilere ve medyumlara baktirdim onlarsa hep aynı söyledi.

Cevap: Büyü diye bir şey olmadığını savunuyoruz. Ancak büyüye başvuran bir zihniyet sahip insanlardan uzak durmalısınız. Evlilik sadece eş seçimi ile mümkün olmuyor. Ailede çok önemlidir. Size inancınız ve aklınız ile hareket etmeyi tavsiye ediyoruz.

Bahsettiğiniz tarzda insanlara başvurarak şikayet ettiğiniz o insanlar gibi hareket etmiş oluyorsunuz. Tabi ki sizin niyetinizi anlıyoruz ancak bu tür konular yanlış sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Bizim sözlerimiz tavsiyedir. Kararı verecek olan sizsiniz.

Örneğin, Doktor size hastasınız diyor ancak verdiği ilaç sizi daha büyük bir hastalığa düşmenize sebep olacaksa bu o doktorun kıymetli olduğunu göstermemektedir.

islamalimi

2012 tarihinden bu yana değerli ekibimiz doğru bilgiler ile siz ziyaretçilerimize faydalı olmak adına çalışmaktadır. Mevla imkan verdiğince çalışmaya devam edeceğiz. Selam ve Dua ile...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu