İslam Alimi

Sizlere Kuran ı Kerim Hediye Ediyoruz

İslam Alimi ekibi olarak devamında bir çok etkinlik yapmayı planladığımız etkinliklerin ilki ile sizlerleyiz. Tek amacımız siz ziyaretçilerimiz ile muhabbetimizi artırmaktır. Bu etkinlikte sizlere yüce Kitabımız Kuran ı Kerimi hediye ediyoruz,  tamamen ücretsiz bir şekilde kapınıza kadar gönderiyoruz. Sizlerden kargo ücreti dahi talep etmiyoruz.

Yapmanız gereken site içerisinde faydalı gördüğünüz en az üç adet konuya düşüncelerinizi yorum aracılığı ile yazmanızdır. Dikkat etmeniz gereken konu ise yorumlarınızı yazarken kullanmış olduğunuz adı ve e mail adresini tamamen aynı şekilde yazmanızdır.

Çekilişler onbeş günde bir yapılacaktır ve kazanan ziyaretçiler konu içerisinde açıklanacaktır. Sizleri hediye edeceğimiz Kuran ı Kerimi aşağıda inceleye bilirsiniz.

Sizlere Kuran ı Kerim Hediye Ediyoruz

 

Ürün Hakkında KUR’AN-I KERİM

Çok rahat okunan bir hat, renkli tasarım, orijinal tezhip ve diğer süslemeler, özenli bir cilt?5 renk orta boy Kur’an-ı Kerim

Sayfa 611 sayfa
Kapak Ciltli Kapak
Boyut ORTA BOY
ISBN 978-605-101-040-3

Sizlere sunduğumuz bu hediyeyi daha ayrıntılı incelemek için Tıklayınız.


Warning: Division by zero in /home/islamali/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1439
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. bedir dedi ki:

    Öncelikle böyle bir şey düşündüğünüz için Allah sizlerden razı olsun. Şu an itibariyle benim Kuran-ı Kerime ihtiyacım yok benim var ama eğer çıkarsa da hayrınıza ihtiyacı olan birilerine hediye edeceğim.

BİR YORUM YAZ