İslam Alimi

Sende İman Cevherini, Beraberlik İle Kardeşliği Gören Din Düşmanı, Leş Kokan Tahtını Bırakır Kaçar .

Mehmet Aluç

1962 Malatya doğumluyum,evli ve 4 çocuk babasıyım Ankara da ikamet ediyorum,Kamuda emekliyim,şiir,öykü,denemeler yazıyorum...

Görün artık ey insanlar gönülden uzakta yaşadığınızı, silkelenerek kendinize gelin, uzakları yakın edin, yıkın benliğinizi, nefsinizi yoksa sonumuz uçuruma doğru gidiyor. Görün Siyonistlerin sinsice kurduğu tuzakları, yıllardır uğraştılar böldüler yıktılar, yeter artık uyanın kendi nefretlerinde boğalım zalimleri Siyonistleri, uyanalım ömür sona gidiyor. Görelim insan kisvesi altında kurt olanları yıkalım aç tilkilerin oyunların, imanımızı tazeleyerek bozalım, o zaman zalimler Siyonistler bakın nasıl dünya üzerinde bitiyor. İnsan değil onlar, onlar firavunun Ebu Cehil’in peşinde giden Kâfirlerdir, açalım gözümüzü, Medeniyet diye sundukları tek dişi kalmış canavarı görelim nefeslerin keselim, imanımız zaten bize yetiyor.

 Müslüman secde de baş eğendir, Zillete baş eğmez şu an belki düşüncelerde var ise bulanıklık sarılalım nur Kur’an’a Nur Sünnete akıllarda kalamaz bulanıklık yok olur. Dikkat edelim fasık olanlara, zalim olanlara ve onların niyetsiz niyetlerine, onların tek derdi Para kazanmak, bunun için insan hayatını gözden çıkaran zalim aşağılık kişilerdir, niyetini gizler yol alır kazanç yolu bulur. Yeter artık yeter artık Nur Kur’an Nur Sünnet ile düşünelim artık, çıkalım yola edelim haksızlıklar itiraz edelim, duysun Âlem merhametin güzelliğin sesini o zaman zalim fasık imansız yok olur. Sendeki iman cevherini birlik beraberlik kardeşliği gören din düşmanı bırakır kaçar tahtını düzenini. Korkma Sendeki iman var oldukça nefsini şeytanı vurdukça taşa, sakın ola düşme yanılgıya deme sen sakın çıkamam kötülüklerle başa.

Ol mazlumların yanında dert arkadaşı yoldaşı sırdaşı, sil zalimlerin gözünde akıttığı gözyaşını, imanınızla geçin doğru olan İslam yolunda başa, iman ile herkes yaşasın. Değişsin artık mekân, merhametle gülümsesin her an her zaman, Nur Kur’an Sünnete koşsun gülümseyerek, gülümseterek insan. Yoksa yeryüzünde bitmez masum ölümler, zulümler, çileler, koş imanınla ilim irfana kır parçala cahilliğin kör zincirini gülümsesin insan her zaman. İnsanların vebalini alma, gör düşkünlerin halini koş yardıma, zaten sendeki imanı görünce senden önce sana koşar, gülümsemeyi unutan o insan. Sabırla doldur heybeni, Salih amel ile merhamet doldur heybeni, yarın sonsuz ahirette lazım olacak sana, helal ile haramı bil, yaklaşma harama, haramın kapısını imanın ile kapat ey güzel nurlu insan.

Mehmet Aluç (Kul Mehmet)


Warning: Division by zero in /home/islamali/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1439
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ