Rüya

Rüyamda Rahmetli Dedemi Görüyorum

Rüyamda rahmetli dedemi gördüm bembeyaz bir yerde sanki yıllarca konuşuyorduk ama ne konuştuğumuza dair hiç bir şey hatırlamıyorum sonrada anneannemi gördüm o sağ oda yanımıza geliyor ve onunla da konuşuyorum o kadar mutluydum ki onların yanında.

Daha sonrada birden bire nişanlımla gizlice evlendiğimizi gördüm sadece yakın arkadaşlarımız biliyordu çok korkuyordum ama bir o kadarda mutluydum hep bir şeyler konuşuyorduk başkaları konuşuyordu ama konuşulan şeyleri hatırlamıyorum. Hocam bu rüyamı açıklayabilir misiniz?

Cevap: Değerli ziyaretçimiz yüce Mevlamız rüyanızı hayra çevirsin. Açıkcası rüyanızdan pek bir anlam çıkartamadık. Fakat anladığımız kadarı ile korkulması gereken veya çok sevinilmesi gereken bir durum yok, bu rüyayı her zaman gördüğünüz rüyalardan biri olarak değerlendirmeniz daha iyi olacaktır.

Sorular & Yorumlar

  1. Rüyamda rahmetli dedemi gördüm zor yürüyordu beni camiye götür dedi arabayla götürdüm ama geri eve getirecek vaktim yok bir yere gitmem gerekiyor o sırada camiye tanıdığım 2 aile geliyor birinin genç oğlu var ona diyorum sana vasiyetim olsun dedemi eve götür tamam abi diyor diğer aile biz gidelim diyor adam ağlıyor ben elini öpüyorum.

  2. Ben rüyamda arkadaşımla beraber sınıftaydık ve ben şuan tuya görüyorum dedim sınıftaydık ben 11 yaşındayım.

  3. Teyzem rüyasında kendi evinde balkonunda iki tane üzüm dolu çuvallar ve iki yabancı bayan bu çuvallardan beyaz bir tabağa üzüm doldurup bana vermişler (keçi memesi cinsinden üzümler). Teyzem kendine beklerken bana verilmesine şaşırmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu