RüyaSorularınız

Rüyamda Kahverengi Sürüngen Bir Yaratık ve Altın İnsanlar Gördüm

Rüyamda büyük 7-8 metre kahverengi ve sürüngen cinsinde bir yaratık halatlarla bağlanmış ve sadece kafası hareket ediyordu. Kafasını sallayarak bağırıyordu. Ucu görünmeyecek kadar fazla sayıda bir sürü adam siluetinde altın adamlar tekbir getirip şehadet parmağıyla Allah’u ekber diye bağırıyorlardı. Bende bağırıyordum. adamlar sarı saf altındı baştan ayağı..saçları gözleri yoktu. lütfen yorumlar mısınız?

Cevap: Değerli ziyaretçimiz, yüce Mevlamız rüyanızı hayra çevirsin. Bilindiği üzere sitemizde rüya tabiri yapılmamaktadır. Zira rüya tabiri ilim isteyen bir konudur. Fakat görmüş olduğunuz rüya ahir zaman alametlerine işaret etmektedir. İtikadınıza dikkat etmelisiniz. Zira İslam adına bir çok yanlış işin yapıldığı bir zamanda yaşıyoruz. İnanç hayatınızı yaşarken doğru insanların yanında olduğunuzdan emin olmalısınız.

islamalimi

2012 tarihinden bu yana değerli ekibimiz doğru bilgiler ile siz ziyaretçilerimize faydalı olmak adına çalışmaktadır. Mevla imkan verdiğince çalışmaya devam edeceğiz. Selam ve Dua ile...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu