RüyaSorularınız

Rüyamda Hep Okulumu Görüyorum Ne Yapmalıyım?

Ben rüyamda hep okulumu görüyorum ne yapmalıyım?

Cevap: Değerli ziyaretçimiz, öncelikle yüce Mevla’mız rüyalarınızı hayra çevirsin. Sizin öğrenci olmanızdan ve gününüzün çoğunu okulda geçiriyor olmanız, rüyanızda okul görmenize neden oluyor olabilir. Tabi sizin burada ki şikayetiniz devamlı görmek. Size tavsiyemiz bu konuyu fazla umursamamanızdır ve altında bir anlam aramamanızdır. Muhtemelen belli bir süre sonra bu rüyalar kesilecektir.

Bununla birlikte yatmadan önce “Ya Rabbi bana huzurlu bir uyku nasip eyle ve rüyalarımda bana hayırlar nasip eyle” şeklinde dua etmenizin faydası olacaktır. Sitemizde yer alan Yatmadan önce okunacak dualar başlıklı konuya da başvurun. Bu konu içerisinde ki duaları okumanızda fayda olacaktır. Yüce Mmevla’mız size hayırlı rüyalar görmeyi ve bu şikayetinizden kurtulmayı nasip eylesin. Mevla’ya emanet olun.

islamalimi

2012 tarihinden bu yana değerli ekibimiz doğru bilgiler ile siz ziyaretçilerimize faydalı olmak adına çalışmaktadır. Mevla imkan verdiğince çalışmaya devam edeceğiz. Selam ve Dua ile...

Bir Soru & Yorum

  1. 10 saatim okulda geçiyor her gün yatmadan önce Allah’ım san bana hayırlı rüyalar görmemi nasip eyle diyorum bu sefer yine görüyorum. Ben kasten çok beğendim çok güzelmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu