Rüya

Rüyamda Evimizi Satıp Taksiye Biniyoruz

Merhaba, sevdiğim kişi için rüyaya yattım (erkek) eski evimizi satıyoruz neyse sattık ya kurtulduk diyorum. Evden çıkıyoruz dışarısı taksi dolu ama hepsi dolu yolun karşısında başka bir taksi var o alıyor bizi beyaz saçlı orta yaşlı bir şoförü var yanında bir kadın arkada sarı saçlı beyaz tenli renkli gözlü alman gibi bir kız bize gülümsüyor bizi taksiye alıyor başka bulamazsınız diye. sarı taksileri ve o beyaz tenli kızı çok net hatırlıyorum rüyam hayırlı mı acaba yorumunuzu rica ederim.

Cevap: Değerli ziyaretçimiz, Mevla’mız rüyanızı hayra çevirsin. Anladığımız kadarı ile sevdiğiniz hakkınızda hayırlı bir kimse. Bu kimse ile küçük sıkımtılar yaşasanız dahi bu sıkıntıları atlatacağınız ve refaha ulaşacağınızı düşünüyoruz. Unutmayın aklı selim bir Müslüman olarak inancınıza önem vermeli ve dininizin gerekliliklerini yerine getirmelisiniz. Bu tavsiyemizide ciddiye almanızı size tavsiye ediyoruz. Mevla’ya emanet olun.

islamalimi

2012 tarihinden bu yana değerli ekibimiz doğru bilgiler ile siz ziyaretçilerimize faydalı olmak adına çalışmaktadır. Mevla imkan verdiğince çalışmaya devam edeceğiz. Selam ve Dua ile...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu