RüyaSorularınız

Rüyamda Bir Kişiyle Birlikte Peygamber Efendimizin Kabri Şerifine Gidiyoruz

Rüyamda bir kişiyle birlikte peygamber efendimizin kabri şerifine gidiyoruz başka bir kişi içinde dini bilgiler yazılı olan bir kitap veriyor onu oraya bırakmaya gidiyoruz o kişiyle. Fakat Peygamber Efendimizin kabri şerifi başka bir yerde bir çöl gibi bir yerde kitabı oraya koyuyoruz sonra ben içimden burası bana yakınmış her zaman ziyaretine gelebilirim diye düşünüyorum rüyam bu kadar cevaplarsanız sevinirim.

Cevap: Değerli ziyaretçimiz, yüce Mevla’mız rüyanızı hayra çevirsin. Sitemizde rüya tabiri yapılmamaktadır. Zira rüya tabiri ciddi bir ilim işidir. Ama şundan emin olabilirsiniz ki bu rüyanız hayırlı bir rüyadır. Peygamber Efendimizin kabri şerifini ziyaret etmeniz sanki gerçek hayatta evini ziyaret etmeniz gibidir. Dini bilgiler içerin kitap ile gitmeniz ise dini bilgilerde eksikliğiniz olduğu anlamına gelebilir. Bu nedenle size dini bilgilerde kendinizi geliştirmenizi tavsiye ediyoruz.

islamalimi

2012 tarihinden bu yana değerli ekibimiz doğru bilgiler ile siz ziyaretçilerimize faydalı olmak adına çalışmaktadır. Mevla imkan verdiğince çalışmaya devam edeceğiz. Selam ve Dua ile...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu