RüyaSorularınız

Rüyamda Arkadaşımın İş yerinin Yağmalanacağını Öğrendim

Rüyamda arkadaşımın iş yerinin yağmalanacağını, arkadaşımın bir topluluk tarafından saldırıya uğrayacağını öğrendim. Sonra rüyamda bu öğrendiklerimi arkadaşıma anlattım. Rüyamı yorumlayabilir misiniz?

Cevap: Değerli ziyaretçimiz, biz bu rüyanızdan bir anlam çıkartamadık. Aklınıza takmanıza gerek yok. Bu tür rüyaları başkalarına anlatmamak daha iyidir. Yüce Mevla’mız rüyanızı hayra çevirsin inşaallah.

Sorular & Yorumlar

  1. Hayırlı akşamlar hocam
    Dün bi rüya gördüm rüyamda abim gibi sevdiğim kisiyi gördüm bi evin odasında elinde telefonu var tanımadığım biri ona türk kahvesi yapacağını diyor ben ona benim yapacağımı diyorum abim odada uzun süre bekliyor. Kahveyi yapmaya çalışıyorum ama ne yazık ki kahve olmuyor yeniden yapıyorum küçük kuzenim kahveyi döküyor yeniden yapmaya çalışıyorum nedense birileri hep engelliyor sanki. Ben yoruluyorum yanına gidip kahve olmadı döküldü kısmetsizsin diyorum gülerek aslında üzülüyorum ama çok yorulup takatım kalmadığı için boş veriyorum abim de odada sanki beklediği durummuş gibi ( benim becerip getiremeyeceğimi) sandığı için normal karşılıyor ama sanki üzülüyor bu duruma hocam sizce birileri benim hayatımı müdahaleleri ile güçsüz duruma mi getirdiler yoksa kismetsiz sin lafı ne alaka çok karıştı aklım aydınlatırmısınız.
    Allaha emanet olun hocam selametle.

    1. Bu rüyayı aklınıza takmanıza gerek yok. Sadece yüce Mevla’m bu rüyamı hayra çevir demeniz yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu