RüyaSorularınız

Rüyamda Annem Sevgilime Yer Veriyordu

Selamün aleyküm hocam.  Ben birini çok seviyorum ama o beni tanımıyor. Rabbime hayırlıysa o kişiyle evlenmemi nasip eyle yarabbi diye dua ediyorum. Her gün bu duayı ediyorum, daha sonra bugün bir rüya gördüm sevdiğim kişi karşımda oturuyor annemde yanımda, annem sevdiğim kişiyi görünce yerinden kalkıyor ve sevdiğim kıza yerime geç kızım oturun konuşun diyor ve beraber muhabbet ediyoruz. Hocam bu rüyayı yorumlarmısınız. Lütfen hocam. Saygılar

Cevap: Aleyküm selam değerli ziyaretçimiz, dua etmeniz gerçekten çok önemlidir. Fakat sadece dua ile sevdiğinizin size gelmesini beklemeniz yanlış olacaktır. Size caba göstermeli ve ailelerinizi devreye sokmalısınız. Yüce Mevla’mız rüyanızı hayra çevirsin. Annenizi görmenizin hikmeti bu olabilir. Annenizin sevdiğiniz kimseye yer vermesi onu sevdiği veya seveceği anlamına gelebilir veya sevdiğinizin sizi isteyeceği anlamına da gelebilir. Özetle, elinizden geleni yapmalısınız ve bu işin olup olmayacağını kendi gözleriniz ile görmelisiniz. Bu işin uzaması bağlılığınızı arttırabilir ve eğer karşı taraf istemez ise üzüntünüzde şimdisinden daha çokta olabilir. Hakkınızda hayırlısı olsun.

islamalimi

2012 tarihinden bu yana değerli ekibimiz doğru bilgiler ile siz ziyaretçilerimize faydalı olmak adına çalışmaktadır. Mevla imkan verdiğince çalışmaya devam edeceğiz. Selam ve Dua ile...

Sorular & Yorumlar

 1. Hocam selamunaleykum konuştuğum bi çocuk var ama ailem onay vermez diye korkuyorum dün de rüyam da aileme bu çocuktan bahsediyordum ailem onay veriyordu hiç sıkıntı etmiyorlardı .Rüyayı yorumlar misiniz hocam

 2. Selamun aleykum. Rüyamda sevdigim adami ve annemi gördüm sevdigim kisi anneme diyor kizini vermezsen burdan atlarim bi tepeye çıkıyor annem tamam diyor kızıyor ona sonra annem sevgilime diyor birlikte gelin agaclar oluyor beni aşağı indiriyor ben korkuyorm ama bana hep agaclardan inmemde yardımcı oluyor. Ve bu kişi ayni zamanda beni istetiyor.

 3. Hocam rüyamda babam Beni dövüyordu sonrasında ise Gelip özür diliyordu yorumlarmisnz rica etsem

 4. Hacam rüyamda annem bni sevgilimle görüyordu ama kızmıyordu yani sevgilim olmasına onay veriyordu.bizim için çabalıyordu. Rüyamı yorumlarmisinz rica etsem.

  1. Yüce Mevla’mız rüyanızı hayra çevirsin,rüyanız hayırlı gözüküyor. Ancak İslam dininde sevgili konusunun nasıl yer aldığını bildiğinizi düşünüyoruz. Sevgi uğruna günaha girmemenizi tavsiye ediyoruz.

   1. Yok hocam aklı başında kızım çok şükür günaha girecek bsy yapmam yorumunuz için teşekküler

 5. Rüyamda sevgilimin evine gidiyorduk ailelecek babam annem ben vardık. Sevgilim ailesindende birileri vardı ve yaşlı çok yaşlı beyaz sakallı temiz yüzlü takkeliydi herhalde öyle bir dede vardı o da sevgilimin dedesiymiş(gerçekte hiç görmedim) dede sevgilimle benim nikahlanmamı söylüyordu. Sonra annemde böyle istiyorlar falan gibisinden konuşuyordu. Evlenme kararı alıyorduk bu şekilde. Hayırlara vesile olsun

 6. hocam lütfen cevaplayın başka soruları cevaplamışsınız benim sorumuda cevaplayın ne olur ?

 7. Yok hocam kusura bakmayın gördüğüm rüyayı yorumladınız ya onu anlayamadım kısaca açıklarmısınız.

  1. Konu içerisinde de belirttiğimiz gibi görmüş olduğunuz rüyanızda Annenizin sevdiğiniz kimseye yer vermesi onu sevdiği veya seveceği anlamına gelebilir veya sevdiğinizin sizi isteyeceği anlamına da gelebilir. Tam olarak rüyanızın neye işaret ettiğini zamanla anlayabilirsiniz.

 8. Hocam tam anlayamadım kusura bakmayın tekrar bi açıklarmısınız. O benim sevgilim değil sadece sevdiğim kız o beni tanımıyor. Ben onu tanıyorum sadece.

  1. Sevgilinizden kastımız sevdiğiniz kimsedir. Sevdiğiniz kimsenin sevginizden haberdar olmayışı sonucu değiştirmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu