Sorularınız

Neden Nasibim Kapalı?

Allah herkesi evlendiriyor yuvasını kuruyor bana gelince ne karşıma iyi birini çıkarıyor ne evlenmeme izin veriyor. Bütün kapılar kapalı bana neden benim evlenmemi istemiyor ben hak etmediğim için mi beni seçti diğerleri hak ettiği için mi onları evlendiriyor? Ne yapmam lazım?

cevapDeğerli ziyaretçimiz, durumunuz zor bir durum herkes gibi sizde mutlu bir yuva kurmak istiyorsunuz ki bu gayet doğal bir durum. Ancak evlenememeyi bir nasipsizlik olarak görmeniz yanlış olacaktır. Belkide evlenememeniz sizin nasibinizdir. Tabi bunu da ancak yüce Mevla’mız bilebilir. Evlenememek nasıl bir nasip olabilir diyeceksiniz. Bunun cevabı ise evlenerek tabiri caizse perişan olan insanlardır. Sizde biliyorsunuz ki her evlenen çok mutlu olamamaktadır. Dolayısı ile bazı kimseler için evlilik bir nasip değil tam aksine bir nasipsizlik, bir imtihan olabilmektedir. Konu size gelince ise yüce Mevla’mızın sizin için ne murat ettiğini bilemeyiz. Belkide yarın karşınıza biri çıkacak veya belkide çıkmayacak. Size şunu kesin bir dille söyleyebiliriz ki Yüce Mevla’mız her kulunu sevdiği gibi sizi de çok sevmektedir ve sizin için en hayırlısını istemektedir. Bu nedenle sabırlı olmalısınız ve hayırlı bir nasip için dua etmelisiniz. İnşaallah karşınıza en kısa zaman içerisinde hayırlı bir kısmet çıkar.

islamalimi

2012 tarihinden bu yana değerli ekibimiz doğru bilgiler ile siz ziyaretçilerimize faydalı olmak adına çalışmaktadır. Mevla imkan verdiğince çalışmaya devam edeceğiz. Selam ve Dua ile...

Bir Soru & Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu