NamazRüya

Namaza Başlayınca Tuhaf Rüyalar Görüyorum

Ne zaman namazlarımı aksatmadan kılmaya başlasam mutlaka rüyalarımda tuhaf şeyler görüyorum ve çok korkuyorum. Geçen gecede yine bir şeyler beni rahatsız etti ve rüyamda sürekli Ayetel kürsü ve Amenerresulu yu okudum. Epey bir zaman geçtikten sonra (yada bana öyle geldi) uyandım. Bunu nasıl yorumlarsınız.  Allah rızası için.Allah razı olsun şimdiden.

Cevap: Değerli ziyaretçimiz, görmüş olduğunuz bu rüyaları ciddiye almamalısınız. Belli ki bu sorunu daha öncede yaşamışsınız. Bu tamamen şeytanın vesvesesidir. Eğer buna sabrederseniz bu durum geçecektir. Unutmayın yüce Mevla’mız her kulunu koruduğu gibi sizi de korumaktadır ve görmüş olduğunuz bu rüyalar size zarar veremez. Size sitemizde yer alan Yatmadan Önce Okunacak Dualar başlıklı konudan istifade etmenizi tavsiye ediyoruz. Namazlarınızda da eksiklikler olabilir bunu için sitemizde yer alan Namaz başlıklı konulardan istifade edebilirsiniz. Yüce Mevla’mız yardımcınız olsun.

zeynep

13 yaşında zeynep adında bir kızım

Sorular & Yorumlar

  1. Ben her gece yatmadan önce dualarımı ederim. Mülk suresini yatmadan okumak istedim ve kotu insanları ve arkamdan konuşanları rüyamda görebileyim diye niyet getirdim. Ama çok kötü bir rüya gördum. Evin içine bir bebekle girdim küçük 7 aylık filan tanıdık bebekti. Elektrikler gitti kapıya uzanamıyordum. Cinler vardı evde. Ve kapıya uzanamadığım için dua ettim Allah a. Cok şükür bin şükür Allah ima duamı kabul etti ve ben o kapıyı bi güçlükle açtım. Çıktım o evden. Ev ise teyzemindi. Teyzemin kaynanası önceden büyücü imis. Ya bana lutfen yardımcı olun.

    1. Yorumunuzdan anladığımız kadarı ile okuduğunuz duaların ayetlerim faydasını görmüşsünüz. Siz daima Yüce Mevla’mıza sığının ve o büyücüymüş şu şöyleymiş gibi konuları bir kenara atın. Hiç bir şey size zarar veremez.

    2. Merhaba ben bütün namazları kılıyorum ama cinsel içerikli rüyalar görüyorum ne yapabilirim kötü rüyalar görmemek için?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu