Kadın

Müslüman Bir Kadın İnancı Zayıf Olan Eşini Nasıl Değiştirebilir?

Müslüman bir kadın Müslüman olan ama inancı, dini kültürleri eksik bir erkeği nasıl düzeltebilir?

Cevap: Değerli ziyaretçimiz, inanç konusu önemli bir konudur. Ancak bir insanın inancını düzeltebilmek zor bir durumdur. Fakat tabi ki imkansız değildir. Bunun için sabırlı olmalısınız ve duayı elden bırakmamalısınız. Yüce Mevla’mız bu konuda size yardımcı olacaktır.

Etrafımızdaki insanları düzeltmenin en iyi yolu önce kendimizi düzeltmekten geçmektedir. Zira yapılacak en iyi nasihat hal ile yapılan nasihattır. Yüce Mevla’mız eşinize yardımcı olsun ve doğru yolu anlayabilmeyi nasip eylesin.

Özellikle namazlarınızdan sonra eşiniz için çokça dua edin. Zira namazlardan sonra yapılan dualar çok etkilidir. Size sitemizde yer alan Hacet Namazı başlıklı konudaki namazı kılmanızı ve Hacet Duası başlıklı konuda yer alan duaları okumanızı ve ardında eşiniz için dua etmeniz, tavsiye ediyoruz. Unutmayın insanlar bir anda değişmemektedir.

Bu zaman ve sabır istemektedir. İnancınızı ve umudunuzu sakın kaybetmeyin. Yüce Mevla’mız samimi kullarının yanındadır, bunu sakın unutmayın. Eşinizin daha iyi olmasına vesile olabilirseniz bu belkide dünya hayatnda işlediğiniz en büyük amellerden biri olacaktır.

islamalimi

2012 tarihinden bu yana değerli ekibimiz doğru bilgiler ile siz ziyaretçilerimize faydalı olmak adına çalışmaktadır. Mevla imkan verdiğince çalışmaya devam edeceğiz. Selam ve Dua ile...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu