Abdest

Meni İle Mezi Arasındaki Fark Nedir?

Mezi bazen fak edilmeden dahi şehvet sonucu akan az miktarda gelen sıvıdır deniliyor. Bana Meni ile Mezi Arasındaki somut farklar hakkında bilgi verir misiniz?

Cevap: Meni İle Mezi Arasındaki Fark Nedir?

Değerli ziyaretçimiz, Mezi bazen fak edilmeden dahi şehvet sonucu akan az miktarda ve daha çok sıvı suya benzeyen bir maddedir. Meni ise daha yoğun şehvet sonucu yoğun şekilde gelen bir sıvıdır. Halk arasında boşalma olarakta tabir edilmektedir.

Bu sıvı biraz katı ve krem rengine yakın bir maddedir. Bu madde mezinin aksine istem dışı gelmesi çok zordur ve fark edilmesi çok daha kolaydır. Edep cerçevesin de ancak bu kadar açık konuşa biliriz. Meni ve Mezi hakkında geniş bilgilere aşağıda ki konulardan ulaşabilirsiniz.

islamalimi

2012 tarihinden bu yana değerli ekibimiz doğru bilgiler ile siz ziyaretçilerimize faydalı olmak adına çalışmaktadır. Mevla imkan verdiğince çalışmaya devam edeceğiz. Selam ve Dua ile...

Sorular & Yorumlar

  1. Ben bir bayanım Nişalımla konuşurken birlikteyken her ne kadar dikkat etsekte 3 şahıslar olsada bir birimize dokunmasakta aklıma farklı düşünceler geliyor bir akıntı geliyor ama genelde 2.3 damladan fazla oluyor. Meni mi mezimi ayırt edemiyorum. Mezi olduğunu düşünüyorum fakat çok geldiği için kafamı karıştırıyor.

    1. Menidir kesinnikle güsul gerektirir namaz kılarsan kafir olursun. Ayrıca masturbasyon günahdır bununa kalmaz insanda bir çok hastalıklar: aklı zayıflaması, zeka zayıflaması, gelecekte evlenirseniz karınızı tatmin edememe ve cinsel ilişkinin hızlı bitmesine neden olur lütfen bunlara dikkat edelim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu