İslam Alimi

Meni İle Mezi Arasında Somut Farklar Hakkında Bilgi Verir misiniz?

Mezi bazen fak edilmeden dahi şehvet sonucu akan az miktarda’, ‘Bana Meni ile Mezi Arasında Somut Farklar Hakında Bilgi Verir misiniz?

Cevap: Değerli ziyaretçimiz, Mezi bazen fak edilmeden dahi şehvet sonucu akan az miktarda ve daha çok sıvı suya benzeyen bir maddedir. Meni ise daha yoğun şehvet sonucu yoğun bir şekilde gelen biraz katı ve krem rengine yakın bir maddedir.Bu madde mezinin aksine istem dışı gelmesi çok zordur ve fark edilmemesi çok daha kolaydır.Edep cerçevesin de ancak bu kadar açık konuşa biliriz.


Warning: Division by zero in /home/islamali/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1439
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Burcu dedi ki:

  Ben bir bayanım Nişalımla konuşurken birlikteyken her ne kadar dikkat etsekte 3 şahıslar olsada bir birimize dokunmasakta aklıma farklı düşünceler geliyor bir akıntı geliyor ama genelde 2.3 damladan fazla oluyor. Meni mi mezimi ayırt edemiyorum. Mezi olduğunu düşünüyorum fakat çok geldiği için kafamı karıştırıyor.

 2. Anonim dedi ki:

  Menidir

 3. anonim dedi ki:

  masturbasyon sonrasında akan şeffaf uhuya benzeyen sıvı mezimidir menimidir

  1. Mümin dedi ki:

   Menidir kesinnikle güsul gerektirir namaz kılarsan kafir olursun. Ayrıca masturbasyon günahdır bununa kalmaz insanda bir çok hastalıklar: aklı zayıflaması, zeka zayıflaması, gelecekte evlenirseniz karınızı tatmin edememe ve cinsel ilişkinin hızlı bitmesine neden olur lütfen bunlara dikkat edelim

BİR YORUM YAZ