RüyaSorularınız

Lütfen Cevap Verin Benim İçin Çok Önemli İstihare İle İlgili

Biriyle tanıştım ve evlilik için hayırlı mı değil mi diye istihareye yattım . Boş bir yerdeydim hiç kimse yoktu tek ben vardım , bir tane küçük erkek çocuğa göre iç çamaşırı vardı. Karşımda çamaşırın bir yukarı bir aşağı gittiğini gördüm . Aşağı inip çıkarken de Allah’ın isimleri ve sureleri içine alıp tekrar aşağı iniyordu boşlukta oluyor bu olay. Ondan sonra bunlar olurken Allahın varlığını hissediyorum ve sürekli Celle celaluhu deyip sureleri okuyorum. (Bu arada camaşır beyaz ve temizdi )Hayırlımı acaba . Birde o kişide yattı istihareye karanlık renkler görmüş.

Cevap: Değerli ziyaretçimiz, ısrarınız üzerine sorunuzu cevaplıyoruz. Bilmelisiniz ki sitemizde rüya tabirlerine yer vermemekteyiz. Anladığımız kadarı ile istihareniz hayırlı gözüküyor. Kısmetinizin gördüğü rüya için yorum yapmayacağız. Zira onun gördüğü onun ile alakalı, sizin gördüğünüz sizinle alakalıdır. Yüce Mevla’mız hakkınızda hayırlısını nasip eylesin.

islamalimi

2012 tarihinden bu yana değerli ekibimiz doğru bilgiler ile siz ziyaretçilerimize faydalı olmak adına çalışmaktadır. Mevla imkan verdiğince çalışmaya devam edeceğiz. Selam ve Dua ile...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu