AileSorularınız

Kısmetlerim Hep Vazgeçiyor Ben Kısmetsiz miyim?

Ben 32 yaşında bir bayan olmama rağmen bir türlü nasibim kısmetim çıkmıyor çıktığı zaman ben hep olumlu baktığım halde karşı taraf vazgeçiyor kaderimde evlilik olmadığı için mi hep olumsuz oluyor çevremde herkes benden küçükler evlenirken ben hak etmediğim için mi böyle oluyor kısmetim kapalı olduğu için mi evlilikten ümidimi yitirmeye başladım ne yapmam gerekiyor?

Cevap: Değerli ziyaretçimiz, durumunuz zor bir durum ve bu durumdan dolayı belli ki sıkıntılar içerisindesiniz. Tabi ki bir yuva kurmak sizinde hakkınız ve emin olun ki bunu Yüce Mevla’mızda istemektedir. Fakat unutmayın ki yüce Mevla’mız her kulu için hayırlı olanı istemektedir. Bu nedenle karşınıza çıkanlar vazgeçiyor olabilir. Şu hakikati bilmelisiniz ki bahsettiğiniz kısmetlerin vazgeçmesi sizin kısmetsizliğinizden dolayı değildir. Onların vazgeçmelerinin nedeni aslında sizin kısmetinizin o kişiler olmadığından dolayıdır. Bu nedenler kendinizi kısmetsiz olarak görmemeli ve kendinizi sıkıntı içerisine sokmamalısınız. Sizden küçük olupta evlenenler olduğu gibi sizden yaşlı olduğu halde evlenemeyenlerinde var olduğunu düşünmelisiniz. Yüce Mevla’mızdan hakkınızda hayırlısını isteyin, büyüklerimiz geç olsun güç olmasın demişlerdir. Yüce Mevla’mız sizin için hayırlı olan kısmeti inşaallah karşınıza çıkaracaktır.

islamalimi

2012 tarihinden bu yana değerli ekibimiz doğru bilgiler ile siz ziyaretçilerimize faydalı olmak adına çalışmaktadır. Mevla imkan verdiğince çalışmaya devam edeceğiz. Selam ve Dua ile...

Bir Soru & Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu