İslam Alimi

Kararlı, gönül ehli olan, güzel fikri ile imanı ile, fikirsizlerin oyunun bozan, güzel fikirliler vardır.

Mehmet Aluç

1962 Malatya doğumluyum,evli ve 4 çocuk babasıyım Ankara da ikamet ediyorum,Kamuda emekliyim,şiir,öykü,denemeler yazıyorum...

>Kararlı vatan evlatları, fikirsizlerin ördüğü nefret kin çorabını, milletin başından alarak, Fikirsizlerin kendi başlarına ölüm çorabı ile ören, İmanlı alnı secdeli, şahadete göz kırmadan giden cennetin gülleri olan, nur gül kokan Peygamber Efendimizce karşılanan ve ona komşu olmanın şerefi ile cennet ile şereflenen vatan evlatları varmış.

Milletin huzuru için fikirsizleri yok etmeye azimli vatan evlatları varmış.

Üşenmeden fikirsizlerin, fikrini göğsündeki iman ile yok etmeye giden, fikirli namuslu imanlı fikirli insanların güzelliği varmış.

Emanet sahibi Vatan evlatları ve onun anası ve babası vatan uğruna şehit olurken, göğsünde iman ile “Şehitler ölmez vatan bölünmez” diye haykırırken, fikirsizler ve onun peşinde gidenler hayretler içinde neler olup bittiğini anlamadan, öküz gibi bakan fikirsizler varmış!
 
Kararlı gönül ehli olan güzel fikri ile imanı ile fikirsizlerin oyunun bozan, onlara unutamayacağı dersi veren, kararlı gönüllü vatan evlatları varmış.
 
Merhametli, merhameti göğsünde insanlık için taşıyan güzel fikirli insanlar, fikirsizlerin fikrini çürütmek için gece gündüz imanı ile alnında secde izi ile gezen, onları yok eden, imanlı fikri zikri cennet gülü kokan vatan evlatları varmış.
 
Hz Yusuf gibi edepli, zilleti, edep ile değişmeyen, zillet ve fikirsizliği onur bilenleri, sabırla yol alarak alnından yüreğinden edebi ile vuran, Hz Yusuf gönüllü vatan evlatları varmış.
 
Köleliği zilleti özgürsüz başka fikirler altında yaşamayı zulüm bilen, İmanı ile secdeli alnı ile yıkan, zalimleri ve fikirsizliği alt üst eden, vatan bayrak sevdalısı yiğitler vatan evlatları varmış.
 
Gönül zenginliğini vatan millet için gönlünde taşıyan ve dağıtan anlı secdeli imanla vatan evlatları analar, babalar, şahadeti göze Alarak sonsuz cennet hayatı ve nur ve gül kokan peygamber efendimize komşuluk aşk’ı ile değiştirmeyen, şahadeti onur şeref imandan bilen “bir oğlum değil bin evladım vatan için Şahadet için feda olsun diyen imanlı alnı secdeli milletimiz varmış.
 
Nice hazineler var ki şahadet, vatan, bayrak, millet olduğunu bilen imanlı anlı secdeli vatan evladı, imanlı anlı secdeli milletim, bu hazinelerin kıymetini bilmeyenler anlatan, anlamayanı yıkan leş çukuruna gömen vatan evlatları ve onları yetiştiren Milletimiz vardır.


Warning: Division by zero in /home/islamali/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1415
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ