RüyaSorularınız

İstiharemde Yeşil ve Beyaz Renkli Simgeleri Ağırlıklı Olarak Gördüm

Hayırlı çalışmalar hocam; Ben bir işin hakkımda hayırlı mı yoksa hayırsız mı olduğunu anlamak için istihare namazına yattım. İstihare namazında beyaz ve yeşil renkli dondurma ile birlikte bisküvi yediğimi görüyordum. Daha sonra akrabalarımın balkonunda oturuyordum ki tanımadığım bir adam geldi elimde bir şeyler vardı ve bana bir bez veya havlu getirebilir misin? dedi bende mutfakta ona beyaz tonuna çok yakın bir havlu getirdim. Oda o esnada balkona yemek sofrası sermişti ve sofrada et vardı.

Daha sonra bende onlara yardım etmeye başlamıştım. Tepsiler dolusu et vardı ve bu etler neredeyse bembeyazdı. Tepsilerde yoğurt ve ayran servisi yapıyordum. Daha sonra yemyeşil ve uzunca elbiseler giymiş insanlar görüyordum. Ve bu esnada sevdiğim kızda aralarında yemyeşil uzun bir elbise giymişti. En son bizim evin bahçesine çıkıyordum ki bahçede yemyeşil ve güzel çiçekler vardı.
Hocam bu istiharemde ağırlıklı olarak beyaz ve yeşil renkler görmem neye işarettir. Selametle…

Cevap: Değerli ziyaretçimiz, anladığımız kadarı ile rüyanız daha doğrusu istihareniz hayırlı gözüküyor. Yüce Mevla’mız görmüş olduğunuz rüyayı hayra çevirsin. İnşaallah bahsettiğiniz iş hakkınızda hayırlı olacaktır.

islamalimi

2012 tarihinden bu yana değerli ekibimiz doğru bilgiler ile siz ziyaretçilerimize faydalı olmak adına çalışmaktadır. Mevla imkan verdiğince çalışmaya devam edeceğiz. Selam ve Dua ile...

Sorular & Yorumlar

  1. Selamın aleyküm hocam siteniz çok güzel ve faydalı Allah razı olsun emeği geçenlerden.Kaç gündür bir rüyamı anlatmak istiyorum fakat anlatacağım biri yok tevafuk oldu sitenize denk geldim.Hocam rüyamda kurban bayramı olduğunu görüyorum, yanımdan sahibi olan beyaz bir deve görüyorum annemde yanımda sonra biraz yürüdükten sonra yoldan karsıya geçiyoruz yemyeşil bir su görüyorum o suya girip karsıya geçiyoruz.Ateşte pişen balık görüyorum Daha sonra o suya çocuk giriyor bende boğulmasın diye bende arkasından gidiyorum ve o çocukla evine gidiyoruz.Çocuğun ustu ıslak diye utsunu değiştiriyorum.Sonra aynada sacımı kut görüyorum kahverengi kabarmış diye örmeye başlıyorum fakat bu seferde sacımın uzun ve sari odlunu görüyorum.Anneme secim güzel olmuş mu diyorum beğeniyor evden çıkıyoruz bilmediğim bir evdi sonra yolda yürürken kırmızı böğürtlen koparıp yiyorum tadı çok güzel ve tatlıydı bir daha donup koparmak istiyorum ancak bundan sonrasını hatırlamıyorum.Baya uzun bir rüya olmuş yanliz bunlar olmadan önce bir evde limon suyunda pismiş balık yedimi görüyorum küçük kilciklarida var ama rahatsız etmiyor.Hocam günlerdir aklımda bu rüya yorumlarsanız çok sevinirim.

  2. Selamun Aleykum hocam ben sevgilimden ayrıldım onu sevmeme rağmen ailem de istemedi evlenmemi onunla zaman geçmesine rağmen hala seviyorum ama onunla konustuguma pişman oldum hani isterdimki içten içe sevseydim günaha girmezdim tövbe namazı kıldım üzüldüm dua ettim sonra rabbim eğer beni affettiysen bana göster dedim istihare namazı kıldım rüyamda siyahlara burunmustum çarşaf gibi bi aynanın karşısında agliyordum karşımda da beyaz bi paket peçete vardı gozyasimi onla siliyordum sonra uyandım tekrar uyudum karışık bi rüya gördüm net olarak çam bi bardak ve bi kırmızı araba gördüm yabancı bi adam vardı araba iki kişilik yer var bi yerinde o oturuo diğer yerine beni cagirio bende gelmem dedim yanına yere baktım beyaz bi kitap içinde yazılanları okuyorum iki sevgili konuşmuş sanki evli gibi adamda evlenmek için iyi tanımak lazım dedi nese daha sonra bi dar yeşillik gördüm güzel berrak şu akio önünde beyaz bi ordek bana bakıp guluo hocam yorumlar saniz sevinirim nolur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu