Rüya

İstiharede Portakal Soyduğunu Görmek

Merhaba, istihare rüyasında bir meslek için hakkımda hayırlı mı diye yattım ve portakal soyduğumu gördüm ne anlama geliyor?

Cevap: Değerli ziyaretçimiz, öncelikle yüce Mevla’mz görmüş olduğunuz rüyayı hayra çevirsin. İstiharenizde bu portakal soyduğunuzu görmeniz düşündüğünüz işin sizin için kazançlı olacağının kanaatine vardık. İnşaallah hakkınızda hayırlısı olur. Mevla işinizi gücünüzü rast getirsin.

islamalimi

2012 tarihinden bu yana değerli ekibimiz doğru bilgiler ile siz ziyaretçilerimize faydalı olmak adına çalışmaktadır. Mevla imkan verdiğince çalışmaya devam edeceğiz. Selam ve Dua ile...

Sorular & Yorumlar

  1. Selamun aleyküm Adım Rıdvan işlerim ilgli sıkıntılı bir durumda bir rüya gördüm rüyada bana iş konusunda yardım edecek kişi ile ben büyük bir örümcek tarfından ağına ikimizi sarmalarken gördüm bukadar daha sonra istişare yapmak istedim ve uyguladım yaklasık bir hafta sonra tekrar bir rüya gördüm rüyamda asfalt yolda çölün ortasında bisiklet ile giderken sağımda ve solumda portakal ağaçlar gördüm ağlardan portakal toplayan insanlarda vardı ve canım çekti ve yemek istedim ve bir sepet olduğu yerde durdum tam almak isterken biri bana ikram etti o sırada uyandım bana bu görmüş olduğum istişare rüyasını manasını ne olduğunu anlatırmısınız
    Şimdiden teşekkürler allah razı olsun Selamun aleykum

  2. Istihare namazina yattim ve Ruyamda kuran kursunun kermesi varmış. Gidiyorum. Orada birsuru sari elma portakal ve nar var. Hepsini aliyorum. Sonra bakiyorum Bir iki tanede ayva var. Onlarida aliyorum ama ayvanin bir tanesi çuruk. Oradaki satici diyo ki al curuk yerini kesersin. Onuda aliyorum.

  3. Merhabalar. Evlenmeyi düşündüğüm birisi var. Benim için hayırlı olup olmadığını sordum. Yeşil çöp konteynerinin icinde bir erkek akrabamı soyunuk kotu bir halde gordum. Ve ona yardim ettim. Yalniz ruyamda; akrabama bunlari anlatiyordum yani ruyamda seni bu sekilde gordum diye… anlatırken de cips yiyordum. Ne anlama geliyor hiç birşey çıkaramadım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu