İslam Alimi

İslam Alimi Hakkında

2012 yılında hizmet hayatına başlayan İslamAlimi.Com, İslam dininin hakikatini ortaya koymaya ve hakikati şeriyya ile inanç hayatını yaşamayı arzulayan Müslümanlara bir ışık tutma gayesiyle adım atmaya başlamıştır. Bu adımları bilhassa sorulardan yola çıkarak atmaktadır. Zira İslam aleminde soru ilmin anahtarı olarak görülmektedir. Bu kutsal anahtarı kullanarak hakikatin kapısından içeri girmeyi arzulayan İslamAlimi.Com bütün Müslümanlarında bu kapıdan girmelerini ve doğru bir İslam ile alemlerin Rabbi olan Allah’ın (c.c) rızasını kazanmalarını murat etmektedir.

Tabi ki bu zor bir iş… Lakin her zorlukla beraber bir kolaylık olduğunun bilincinde olan bu site bu bilinç ile insanlığa hizmet vermeye gayret etmektedir. Rabbimiz muvaffak eylesin. Amin

İçeriğimiz Hakkında Bilgi
Neden İslam Alimi
İslam Alimi

Site Kuralları

1. Üyelerimiz site içerisinde dini, ahlaki ,kültürel, yöresel herhangi bir konuda her türlü yasal ve ahlaki ölçülere uymak zorundadır.
2. Site içerisinde yer alan her üyenin yapmış olduğu tüm faaliyetlerden üyenin kendisi sorumludur.
3. Üyelerimiz ticari maksatlı olmayıp, kaynak gösterdiği sürece site içeriğinden diledikleri gibi istifade edebilirler.
4. İslamalimi.com içerisinde yer alan her kullanıcının herhangi bir şekilde siyasi ve benzeri bir faaliyete bulunması yasaktır.
5. Sitemiz üyeleri her türlü telif haklarına uymalıdır ve site içerisinde telif hakkı içeren alıntı veya benzeri bir materyal yayımlayamaz.

İslamAlimi.Com Ailesi