İslam Alimi

İçeriğimiz Hakkında

Sitemiz içerisinde yer alan İslam Dinine dair bütün konular ince bir hassasiyet ile hazırlanmaktadır. Hazırlanan konular ve bunun yanı sıra siz değerli ziyaretçilerimiz den gelen soruların cevaplarını konularında uzman arkadaşlar hazırlamaktadır.

Şüphesiz her insanın bir bilmediği olabilmektedir. Bu nedenle İslam Alimi içeriği ile sorumlu arkadaşlarımızında bilmediği konular olabilmektedir. Bu tür durumlarda ki konular ve sorular site içerisinde yayımlanmadan önce konuyla ilgili kişilerle irtibata geçilmek, kaynaklara baş vurulmak ve çeşitli araştırmalar yapmak sureti ile sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için çok ince bir hassasiyetle hareket edilmektedir. Zira böyle olmasa idi sitenizin içeriği şu anki içeriğinden yüz kat daha çok olabilirdi. Fakat bizler bu konuda hassas davranarak ve önemli olanın İslam dinine mensup insanlara bilgi vermekten ziyade azda olsa en doğru bilgiyi vermenin gerekli olduğunun bilincinde olmamız hasebi ile siz Müslüman kardeşlerimize bu şekilde hizmet vermekteyiz.

Bununla birlikte sitemiz İslam dinine tabi olmayan ve İslam dini hakkında merakları ve soruları olan insanlara da hizmet vermektedir. Zira İslam dininin hakikatini bir nebze insanlığa ifade edebilirsek ne mutlu bize. Site içeriği hakkında duygu, düşüncelerinizi ve en önemlisi tavsiye ve uyarılarınız var ise mutlaka bize ulaştırın.

İslam Alimi.Com Ailesinden Selam ve Dua İle