Rüya

Hoşlandığım Kişi Hep Rüyalarıma Giriyor Bunun Nedeni Nedir?

Hocam benim bir sorum olacaktı ben bir kişiden hoşlandım, yani o kişiden öyle bir elektrik aldım ki ama o kişi benim ondan hoşlandığımı bilmiyor. İlk görüşte aşk derler ya hocam, yani benim hoşlantım öyle oldu gibi. Gelelim sadede hocam, benim hoşlandığım kişi hep rüyalarıma giriyor acaba bunun nedeni nedir? Bunu öğrenmek istiyorum.

Cevap: Değerli ziyaretçimiz, bu durumdan öyle özel bir anlam çıkartmamalısınız. Örneğin devamlı benim rüyalarıma giriyor, o halde o benim kaderim veya belki o da beni sevdiğinden rüyalarıma giriyor gibi düşüncelere girmemelisiniz. Zira bu sizden kaynaklanan bir durumdur. İnsanın iç aleminde yaşadığı şeyler derin konulardır. Yani siz o kişi fazla düşünmekle manevi açıdan o kişiye yaklaşıyorsunuz ve bu durum öyle bir hale geliyor ki rüya aleminde dahi onu görecek hale geliyorsunuz. Ancak dediğimiz gibi bu durumla o kişinin herhangi bir  bağlantısı yoktur. Bu durum tamamen siz ve sizin iç dünyanız ile alakalıdır. Basit bir örnek verecek olur isek gün içerisinde çok tuz tüketip sonra hiç su içmeyen bir insan nasıl ki rüyasında su görüyor ise sizin durumunuzda bunun gibidir. İnşaallah yeterli bir açıklama olmuştur.

islamalimi

2012 tarihinden bu yana değerli ekibimiz doğru bilgiler ile siz ziyaretçilerimize faydalı olmak adına çalışmaktadır. Mevla imkan verdiğince çalışmaya devam edeceğiz. Selam ve Dua ile...

Bir Soru & Yorum

  1. Yani Ruyamda Optum onu, baska sekilde olmaz Cunku Bir kuran-I-kerimi abdestsiz dokunamazsak bir Kizida Nikahsiz dokunamayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu