Sorularınız

Hocam Dua Ediyorum Sabrediyorum Rabbim Mükafatımı Elbet Bir Gün Verecek midir ?

Selamun aleykum ben 20 yaşında bir delikanlıyım . Kariyer yapmak her gün ders çalışıyorum. İbadetlerimide eksik etmiyorum. Hocam günümüzde işe girmek ve evlenmek zorlaştı . İçime hep vesvese geliyor sen işe giremeyeceksin evlenemeyeceksin diye. Hocam ben arkadaş çevresi olmayan ve ailemin demesiyle saf biriyim bana saf dediklerinde kızarım kendimi aşağılanmış hissediyorum vesveseden hemen sonra dua ediyorum. Allah bu sabrımın mükafatını bana bir gün verecek midir ? Saygılarımla sevgi değer hocam.

cevapDeğerli ziyaretçimiz, yazılarınızdan anladığımız kadarı ile siz halk arasında saf diye tabir edilen kimlerden değilsiniz. Siz iyi birisiniz ve insanlar çıkarcı insanlara alıştıkları için sizin gibileri saf olmakla aşağılamaya çalışmaktadırlar. Size özetle şunu söyleyebiliriz, hiç şüphesiz olmasın ki size saf diyen insanlar buna inanmasa da siz samimiyet ile bu yolda ilerlerseniz Yüce Mevla’mız size sizin tahmin ettiğinizden büyük bir mükafat verecektir. Yüce Mevla’mız yardımcınız olsun.

islamalimi

2012 tarihinden bu yana değerli ekibimiz doğru bilgiler ile siz ziyaretçilerimize faydalı olmak adına çalışmaktadır. Mevla imkan verdiğince çalışmaya devam edeceğiz. Selam ve Dua ile...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu