RüyaSorularınız

Hamileyim Kötü ve Korkunç Rüyalar Görüyorum Ne Yapmalıyım?

Ben 6 aylık hamileyim ve geceleri çok rüya görüyorum hemen hemen her gece ve çok korkuyorum etkileniyorum uyuyamıyorum. Eşime ve anneme bu durumu anlattım genelde rüyamda yılanlar görüyorum ve bana zorla yılan yedirilmeye çalışıldığını görüyorum ve korkumdan uyuyamıyorum.

Sabaha karşı oluyor genelde bana bir yol gösterir misiniz ne yapmalıyım korkumu nasıl yenmeliyim?

Cevap: Değerli ziyaretçimiz, hamilelik döneminde ve hamilelik sonrasında kadınlar manevi açıdan hassas bir dönem geçirirler ve daha önce farkına varmadıkları bazı haller yaşayabilmektedirler. Bunu kendinize sıkıntı yapmamalısınız. Gördüğünüz rüyaları ise önemsememenizi tavsiye ediyoruz. Yüce Mevla’mıza sığının o sizin yardımcınız ve koruyucunuzdur. Size sitemizde yer alan yatmadan önce okunacak dua başlıklı konuyu tavsiye ediyoruz. Bu konuda ki duaları okumaya devam edin. Bununla birlikte kötü bir rüya görüldüğünde ne yapılmalı? başlıklı konuyu da ziyaret etmenizde fayda vardır.

islamalimi

2012 tarihinden bu yana değerli ekibimiz doğru bilgiler ile siz ziyaretçilerimize faydalı olmak adına çalışmaktadır. Mevla imkan verdiğince çalışmaya devam edeceğiz. Selam ve Dua ile...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu