EvlilikNikah

Evlilik Görüşmesinde Hanımın Kıyafeti Nasıl Olmalıdır?

Pardesü değil Çarşaf giyiyorum, çarşafsız olarak görücünün yanına çıkabilir miyim?

Değerli ziyaretçimiz, Ev içinde giydiğiniz kıyafetle dışarıda giydiğiniz kıyafet arasındaki fark, kıyafetlerin isimleri ya da modelleri değildir. İki kıyafetin arasındaki fark, kadının vücut şeklinin ve organlarının incelenebilir olması ya da olmamasıdır.

İsmine dışarı kıyafeti dendiği halde bir giyim kadının vücudunun şeklini belli ediyorsa o kıyafetin ismi dışarı kıyafeti olsa bile bu kıyafet dışarı kıyafeti sayılmamaktadır.

Gelelim sizin sorunuza Kadının görücüsünün karşısına çıkarken yüzünü bile gizleyecek şekilde çıkması gerekmemektedir. Ev kıyafeti bile olsa, karşısındaki gelen erkeğin gözünde şehevi istekleri canlandırmayacak, ince olmayacak bir kıyafetle görücüye çıkmak elbette mümkündür ancak dediğimiz gibi elbiseniz ince olmayacak ve vücut hatlarınızı belli etmeyecek böyle bir elbiseyle görücünüze çıkabilirsiniz..

islamalimi

2012 tarihinden bu yana değerli ekibimiz doğru bilgiler ile siz ziyaretçilerimize faydalı olmak adına çalışmaktadır. Mevla imkan verdiğince çalışmaya devam edeceğiz. Selam ve Dua ile...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu