DuaSorularınız

Evliklik İçin Yaptığım Dualar Neden Kabul Olmuyor?

Yıllardır hayırlı bir evlilik için dua ettim ama kabul olmadı. Çevremdeki insanların her istediği dilediği oluyor ama benim duam kabul olmuyor neden böyle oluyor? Yıllardır dua ediyorum. Hayırlı bir eşim olsun mutlu bir yuva kurayım. Yaşım 30 oldu evlenemedim. Benim kadar çabalamayanların hepsi evlendi. Karşıma adaylar çıktı. Benim beğendiklerim beni beğenmedi. Beğenmediklerime evet diyemedim. Çok seçici değilim ama hiç beğenmediklerimede evet demek bana azap gibi geldi. Ne yapacağımı şaşırdım.

cevapDeğerli ziyaretçimiz, bildiğiniz üzere evlilik kısmet işidir. Sizin için şu anda evliliğin hayırlı mı, hayırsız mı bunu ancak yüce Mevla’mız bilebilir. Bu nedenle evlilik istemeniz bir yuva kurmak istemeniz en doğal hakkınız, fakat hayırsız bir evliliktense evlenmemeniz daha hayırlıdır. Özetle, yüce Mevla’mız hiç bir kulunun duasını geri çevirmemektedir . Fakat her kulu için hayırlısı nı istediğinden dolayı bazı kullarının dualarını ahirete bırakmaktadır. Tabi şu da varki belkide duanız kabul olmuştur ve kısmetiniz size doğru geliyordur. Bunun içinde sabır ve dua ile beklemelisiniz. Sitemizde yer alan evlilik için dua başlıklı konudan istifade edebilirsiniz. Size tavsiyemiz kendiniz için hayırlı olanı isteyin ve yüce Mevla’mıza dua etmeyi terk etmeyin.Yüce Mevla’mız size hayırlı bir evlilik nasip eylesin.

islamalimi

2012 tarihinden bu yana değerli ekibimiz doğru bilgiler ile siz ziyaretçilerimize faydalı olmak adına çalışmaktadır. Mevla imkan verdiğince çalışmaya devam edeceğiz. Selam ve Dua ile...

Sorular & Yorumlar

  1. Bu sayfada hem sorular cevaplanmıyor hem yorumlara cevap verilmiyor o Zaman neden soru sorabilirsiniz yazıyor aramada dini sorular yazınca bu sayfa çıkıyor neden cevaplanmıyor çok mu zor?

  2. Hayırlı biri çıksın diye dua ediyorum çıkmıyor eski görücü usulü konuştuğum kişi gelsin arasın diye dua ediyorum oda gelmiyor neden gelmiyor dualarımda eksiklik mi var?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu