Aile

Evimizde Huzur Yok Bu Yüzden Evlenmekte İstemiyorum Ne Yapmalıyım?

Üç sene … hocam üç yıldır evde huzur yok .. dediklerine göre bakan hocalar babama büyü yapmışlar annemden soğusun diye hal ve hareket hatta ayrı uyumalarına kadar bakılırsa doğru .. huzurumuz kalmadı aşırı derecede kötüyüm korkuyorum her defasında annemi iteliyor bağırıyor çağırıyor böyle değildi.. korkuyorum yıpranıyorum annem kadar çaresizim okunmayan dua kaldı mı bilmiyorum akmayan gözyaşı kalmadı mı bilmiyorum imtihanmıdır yaşanan .. bilmiyorum çare var mı rabbime sığınıyorum ..

Hocam yirmi beş yaşında genç kızım evlilik çağım geldi isteyenler oluyor malesef evet diyemiyorum korkuyorum gidersem annem daha kötü olacak çünkü istemiyor babam ya git derse ki şimdiden diyor .. korkuyorum.. ağlıyorum yaşıtlarım gibi trip atmıyorum aileme istediğim alınmadı diye onlar gibi evlilik hayalleri kurmuyorum huzur istiyorum artık eski ailemi huzur yok napim bir yol var mı büyü nasıl bozulur felak nas biliyorum düşüne düşüne artık çıkmaza gidiyoruz ne yapalım hocam kız başıma nereye gideyim ne yapım korkuyorum artık ..

Cevap: Değerli ziyaretçimiz, Yüce Mevla’mız yardımcınız olsun ve annenizle babanızın arasında ki muhabbeti arttırsın inşaallah. Bu gibi durumlarda dua elden bırakılmamalıdır. Bu şüpheniz olmasın ki bir imtihandır. İbadetlerinizin sonrasında dua etmeyi ihmal etmeyin. Bununla birlikte çıkan kısmetlerinizi geri tepmenizi yanlış buluyoruz. Unutmayın ki anne ve babanızın arası sizin evde kalmanızla düzeleceğini düşünmüyoruz. Bu nedenle korkmamalı ve evlilik yolunda ilerlemelisiniz. Mümkünse Felak ve Nas surelerinin yazılı olduğu bir kağıdı babanızın yatarken kullandığı yastığın içine koyabilirsiniz. İnşaallah bunun faydası olacaktır. Yüce Mevla’mız ailenizin muhabbetini ve huzurunu arttırsın inşaaallah.

islamalimi

2012 tarihinden bu yana değerli ekibimiz doğru bilgiler ile siz ziyaretçilerimize faydalı olmak adına çalışmaktadır. Mevla imkan verdiğince çalışmaya devam edeceğiz. Selam ve Dua ile...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu