Sorularınız

Eşimin Erkeklerle İlişkisi Varsa Ne Yapmalıyım ?

Hocam 3.5 yıllık evliyim eşim iyi hoş ama geçen yıl çok üzücü bir olayla karşı karşıya kaldım eşimin telefon numarasıyla açılmış bir facebook hesabı buldum ve burada hep erkeklerle yazışılmış buluşma teklifi para teklifi bile var ortada bunu görünce şok oldum.

Gösterdim bu nedir diye benim alakam yok arkadaşım yapmış deyip işin içinden çıktı ama orada yazılan mesajların aynısı harfi harfine telefonun kendi klavyesine yazdığım zaman otomatik olarak çıkıyor ben affetmiş gibi yaptım ama hala o olayı unutamıyorum geceleri uyuyamıyorum birde 2 yaşında kızım var onun hatırına sustum ama ne yapsam doğru olur bana bir akıl verin lütfen…

cevapDeğerli ziyaretçimiz, 2 yaşında bir kızınız var diye bu durumda evliliğinizi devam ettirmeniz çok yanlış olacaktır. Ancak bu konu iyice araştırılmalıdır. Zira iftirada İslam dininde büyük bir günahtır. Eşiniz gerçekten masumda olabilir. Konuyu iyice araştırmalısınız. Eşiniz bunu yapanın bir arkadaşı olduğunu söylüyorsa o arkadaşı ilede görüşmelisiniz. Bununla birlikte bunları yapan eşinizin arkadaşı olsa dahi eşiniz böyle biri ile nasıl bir arkadaşlığı var bunu da sorgulamalısınız. Sonuç itibari ile ya eşinizin masum olduğunu öğrenip evliliğinize devam edersiniz yada eşinizin böyle bir şey yaptığını kesin bir delil ile öğrenizseniz kesinlikle bu evliliğe devam etmemelisiniz. Zira böyle bir evliliğe devam etmeniz kızınıza da zarar verecektir.

islamalimi

2012 tarihinden bu yana değerli ekibimiz doğru bilgiler ile siz ziyaretçilerimize faydalı olmak adına çalışmaktadır. Mevla imkan verdiğince çalışmaya devam edeceğiz. Selam ve Dua ile...

Sorular & Yorumlar

  1. Demin eşinin pis filmleri izleyip kadınların olduğu siteye üye olmasından dertli olan bayan kardeşimize evliliğini kurtarma önerisinde bulunmanız çok güzeldi fakat bunun gibi bir durumdan muzdarip olan erkek kardeşimize kızı var diye evliliği devam ettirmesinin uygun olmadığını yazmanız çelişki değil mi? İkisini de tasvip etmemekle birlikte böyle bir yorum gelmesi düşündürdü beni.

    1. Hangi konudan bahsettiğinizi tam olarak bilmemekle beraber kişilerin anlatığı olaylara göre yorum yapmaktayız. Yoksa bir kadın erkek ayrımı söz konusu değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu