Sorularınız

Eşimi Aldattım Pişmanım Ne Yapmalıyım?

Ailem beni öğrendi sadece eşim bilmiyor tövbe ettim namaza başladım nasıl bir yanlış hata yaptım boşluğa düştüm eşim duyar diye çok korkuyorum. Eşimi çok seviyorum çıktığım kişi elinde fotom var onunla tehdit ediyor. Sonrada herkes öğrendi psikolojik sorunu Yaşıyorum Allah’ıma dua ediyorum. Sizce ne yapmalıyım?

cevapDeğerli ziyaretçimiz, Yüce Mevla’mız günahlarınızı bağışlasın. Bu durumda samimiyet ile tövbe etmelisiniz. Bununla birlikte kesin bir niyet ile aynı hataları yapmamaya kararlı olmalısınız ve bir daha eşinizi aldatmak bir yana dursun aldatmaya yaklaşmamalısınız. Tabi bu tavsiyemiz eşiniz ve ailesi sizi affeder ise geçerli olacaktır. Eğer affetmezlerse eşinize saygı göstermeli ve bunun sizi daha büyük bir hataya düşürmesine izin vermemelisiniz. Eşinizi aldattığınız kişi ile veya benzeri biriyle asla görüşmemelisiniz. Yoksa ilerde çok daha sıkıntılı durumlara düşebilirsiniz. Yüce Mevla’mız yardımcınız olsun.

islamalimi

2012 tarihinden bu yana değerli ekibimiz doğru bilgiler ile siz ziyaretçilerimize faydalı olmak adına çalışmaktadır. Mevla imkan verdiğince çalışmaya devam edeceğiz. Selam ve Dua ile...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu