Sorularınız

Eşim Son Zamanlarda Bana Çok Karşı Geliyor Ne Yapmalıyım?

Eşim son zamanlarda bana çok karşılık veriyor ne desem bağırıp karşılığını veriyor hiç bir şeyden korkmaz gibi arkasında dağ varmış bana kimse bir şey yapamaz gibi beni neredeyse susturacak neden acaba bilemedim şaştım vallahi.

cevapDeğerli ziyaretçimiz, belli ki eşiniz son zamanlarda bir sorun içerisinde ve bu nedenle tuhaf davranıyor. Tabi ki buna hakkı yok ve bu normal bir durumda değil. Fakat siz bir eş olarak eşinizin bu dönemi atlatabilmesi için yardımcı olmalısınız. Normal zamanlarda davrandığınızdan daha iyi davranmalısınız. Fakat bunu yaparken eşinize sen bu aralar iyi değilsin ve ben bu nedenle sana normalden daha anlayışlı davranıyorum mesajıda vermelisiniz. Zira aynı zamanda bu mesajı vermezseniz eşiniz bu durumunuzu bırakmamanız için şu anki tutumlarını bir alışkanlık haline de getirebilir. Yüce Mevla’mız ailenize huzur versin.

islamalimi

2012 tarihinden bu yana değerli ekibimiz doğru bilgiler ile siz ziyaretçilerimize faydalı olmak adına çalışmaktadır. Mevla imkan verdiğince çalışmaya devam edeceğiz. Selam ve Dua ile...

Sorular & Yorumlar

  1. Aman tanık o sizin köleniz nasil böyle birşeyi yapar oysaki ne derseniz yapmak zorunda çünkü siz erkeksiniz allah sizi üstün yaratmış sizi kadinlara sözünüzü geçirin diye yaratmış ya dövün ya da kusun anlasin hatadini bidaha böyle itaatsizlik yapmasın efendisine.

  2. Sanırım eş değil köle aldığınızı sanıyorsunuz,unutmayın o da bir insan, köleniz değil eşiniz. Evlilikte hep tek taraf susmaz bazen o bazen siz susacaksınız. Beni neredeyse susturacak ne demek ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu