DuaEvlilik

Dua Ettikten Sonra Aklıma Evlilik Hakkında Tuhaf Şeyler Geliyor ?

Hocam Dua ettikten sonra aklıma tuhaf düşünceler geliyor. Sen çok dua ediyorsun evlenemiyeceksin diye. İster istemez vesveseye kapılıyorum sonra tövbe istiğfar ediyorum. Hocam bana bir yol gösterin. Evlenememekten korkuyorum.

Cevap: Değerli ziyaretçimiz, size tavsiyemiz evlenememekten korkmayın. Hayırsız bir evlilik yapmaktan korkun, zira bu evlenememekten çok daha kötü bir durumdur. Bununla birlikte vesveselere kulak asmayın, siz imanlı birisiniz ve biliyorsunuz ki nasibiniz geldiği zaman buna kimse engel olmayacaktır. Yüce Mevla’mız hakkınızda hayırlısını nasip eylesin. İnşaallah en kısa zaman içerisinde hayırlı bir kısmet gelir ve sizi bulur. Özellikle namazlarınızdan sonra çokça dua edin ve hayırlısını isteyin. Sitemizde yer alan Evlilik için dua başlıklı konudan da istifade edebilirsiniz.

islamalimi

2012 tarihinden bu yana değerli ekibimiz doğru bilgiler ile siz ziyaretçilerimize faydalı olmak adına çalışmaktadır. Mevla imkan verdiğince çalışmaya devam edeceğiz. Selam ve Dua ile...

Sorular & Yorumlar

  1. Yıllardır hayırlı biri çıksın evleneyım diye dua ediyorum ama hala bir gelişme yok neden Allah beni böyle mağdur bırakıyor dualar ettiğim halde nasip etmiyor vermiyor neden?

  2. Ben yıllardır evlenmek için dua ediyorum hayırlı biri çıksın hayırlı bir evlilik nasip eyle diye buradaki yazılan dualarıda okudum hep dua ettim ama yine karşıma kimse çıkmıyor evlenemiyorum kısmetim gelmiyor başka ne yapabilirim dua ediyorum?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu