Sorularınız

Dua Ederken İçim Ürperiyor Acaba Melekler mi Yanıma Geliyor?

Merhaba hocam ben de bu sene kuran kursuna başladım kuran okuyorum çok şükür elhamdulillah fakat dua ederken namazda veya oturduğum yerde aklım hep hak tealada hep şükür hamd sena ediyorum dua ederken vücudum ürperiyor acaba melekler mi yanıma geliyor bunu öğrenebilir miyim.

cevapDeğerli ziyaretçimiz, melekler zaten devamlı bizim yanımızdadır. Bazı manevi haller onları hissetmenizi sağlayabilir. Zira kursta manevi bir ortam içerisindesiniz ve yapılan ilimler nedeni ile Yüce Mevla’mızın rahmeti ve melekleri üzerinize yağmaktadır. Bu nedenle melekleri hissediyor olabilirsiniz. Veya içerisinde bulunduğunuz manevi hal nedeni ile dua ederken ürpermeniz o anki Yüce Mevla’mıza yaklaşmanız ile alakalı olabilir. Mevla’mızın zihin açıklığı versin.

islamalimi

2012 tarihinden bu yana değerli ekibimiz doğru bilgiler ile siz ziyaretçilerimize faydalı olmak adına çalışmaktadır. Mevla imkan verdiğince çalışmaya devam edeceğiz. Selam ve Dua ile...

Sorular & Yorumlar

  1. Hocam eşimin başına gelen bir olay vesileyle namaza başladım, yalnız namaz kılarken sürekli olarak vesvese ile mücadele verdim, bu yüzden ya kıldığım namaz rekatlarını unutuyorum yada okuduğum duaları, namaza ara verdim, her ezan vakitlerinde namaz kılmak istiyorum ama bir türlü kılamıyorum.

  2. Hocam ismi Azam duâsı okurken içim ürperti ve karşım da duran şey yerinden oynadı ve sırtım dan aşağı doğru biri sıvacladı o an her şey çok tufahtı sizce bunun anlamı manası ne olabilir bir cevap verin hocam ama ilk defa ismi azam duâsı okudum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu