DuaSorularınız

Diş Etlerimde Sıkıntı Var Nasıl Dua Etmeliyim?

Hocam ben 17 yaşındayım bazı dişlerimin dibi kızarık yani diş etlerim kızarık bazen uykuda dişlerimi sıkıyorum gıcırdatıyorum dişlerime bir şey olacak diye dişlerim düşecek bu genç yaşımda diye çok korkuyorum. Namaz kılarken hep aklım dişlerim de oluyor derslerime de aklımı veremiyorum moralim çok bozuk.

Rabbime dua ediyorum “Allah’ım ağzımın içindeki dişlerim deki diş etlerim deki bu hastalıkları gider şifa ver şifayı verecek ancak sensin senin şifandan başka şifa yoktur öyle bir şifa ver ki hastalık nedir bırakmasın” diye. Ne yapmalıyım?

Cevap: Değerli ziyaretçimiz, yüce Mevla’mız şifa versin. Doktora gittiğinizi var sayarak sorunuza cevap veriyoruz. Zira kul dua ederken aynı zamanda derdine derman aramalıdır. Bildiğimiz kadarı ile dişleri gıcırtmayı önleye dişlikler bulunmaktadır. Doktor tavsiyesi ile kullanabilirsiniz. Size sitemizde yer alan Peygamber Efendimizin Şifa Duası başlıklı konuyu tavsiye ediyoruz. Bununla birlikte uykularınızı daha rahat geçirebilmek için sitemizde yer alan Yatmadan Önce Okunacak Dualar başlıklı konuyu ziyaret edebilirsiniz.

islamalimi

2012 tarihinden bu yana değerli ekibimiz doğru bilgiler ile siz ziyaretçilerimize faydalı olmak adına çalışmaktadır. Mevla imkan verdiğince çalışmaya devam edeceğiz. Selam ve Dua ile...

Sorular & Yorumlar

  1. Hocam bende de aynı sıkıntı var diş etlerimde çekilme olmuş benim için de dua edin Rabbim nolur şifa ver kurban olduğum Allah 🙏🙏

  2. ALLAH şifa versin kardeşim öyle şifa versin ki hastalıkda hiç bir eser elamet kalmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu