Dua

Bilgisayar Ekranında Yazan Duayı Okumakta Bir Sakınca Var mıdır?

Bilgisayar Ekranında Yazan Duayı Okumakta Bir Sakınca Var mıdır?Bir çok duayı ezbere bilmiyorum mesela yatmadan önce okunan duaları bilgisayar karşında okuyup öyle yatıyorum bu şekilde bilgisayardan yada yazılı olan bir sayfadan duayı okumanın bir sakıncası olur mu?

Cevap: Değerli ziyaretçimiz, tabi ki okumayı adet ettiğimiz duaları ezberlememiz de fayda vardır. Fakat ezberleyemediğiniz bir duayı örneğin sizinde sorunuzda belirtiğiniz gibi bilgisayar ekranından okumak sureti ile dua etmenizde hiç bir mahsur yoktur.

Zira bizler sizlere bu nedenle hizmet vermekteyiz. Bu konuda bir mahsur olsa idi sizlere İnternet üzerinde bilgileri ulaştırmak için bu kadar gayretli olmazdık. Her duayı veya aklınıza takılan her soruyu evinizde bulunan kitaplardan bulamayabilirsiniz.

Örneğin sorunuzda da yer aldığı gibi yatmadan önce bir dua okumak istiyorsunuz. Örneğin sitemizde yer alan Yatmadan Önce Okunacak Dualar başlıklı konuya baş vurarak bu konuda yer alan dualardan gönül rahatlığı ile istifade edebilirsiniz. Yüce Mevla’mız yapacağınız ve yaptığınız bütün hayır duaları dergahı izzetinde kabul eylesin. Mevla’ya emanet olun.

islamalimi

2012 tarihinden bu yana değerli ekibimiz doğru bilgiler ile siz ziyaretçilerimize faydalı olmak adına çalışmaktadır. Mevla imkan verdiğince çalışmaya devam edeceğiz. Selam ve Dua ile...

Sorular & Yorumlar

  1. Allah sizi başımızdan eksik etmesin amin. Sizi çok seviyorum Allah sizin ve sizin gibilerin mekanını cennet eylesin amin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu