Nikah

Annem Facebookta Sahte Hesapla Babamı Aldatıyor Nikahları Düşer mi?

Annem babamı sosyal medya aracılığıyla başka bir isimle aldatıyor ne yapmam lazım? Babam ile annemin nikahı düşer mi? Bunun günahı nedir? Lütfen yardımcı olun.

cevapDeğerli ziyaretçimiz, yüce Mevla’mız annenize akıl fikir nasip eylesin. Yüce Mevla’mız yardımcınız olsun. Öncelikle şunu söyleyebiliriz. Bu durumu hemen babanıza anlatmamalısınız. Önce annenizi uygun bir dille uyarmalı babanıza söylemek ile tehdit etmelisiniz. Babanıza veya başka birine söylemek son çareniz olmalıdır. Eğer annenizi uygun bir dille uyara bilirseniz inşaallah faydası olacaktır. Tabi ki bunun günahı büyüktür. Nikahlı bir kadının böyle bir şeyi İnternet ortamında dahi olması çok çirkin bir şeydir. Bu durum anne ve babanızın nikahını düşürmemektedir. Fakat ilerlerse boşanmalarına dahi neden olabilir. Yüce Mevla’mız yardımcınız olsun.

islamalimi

2012 tarihinden bu yana değerli ekibimiz doğru bilgiler ile siz ziyaretçilerimize faydalı olmak adına çalışmaktadır. Mevla imkan verdiğince çalışmaya devam edeceğiz. Selam ve Dua ile...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu