Sorularınız

Allah Sizden Razı Olsun Hocam

Hocam ben dün size soru sormuştum babam eve resim asıyor diye hocam babamla bu konuyu düzgün bir şekilde konuştum. Rabbimede dua ettim çok şükür hocam babam sinirlenmedi ve sonunda bu isteğimi kabul etti. Evimizde artık resimleri kaldırdık Şükürler olsun. Allah sizden razı olsun hocam çok sağ olun Rabbim ilminizi arttırsın inşallah.

Sorularıma verdiğiniz cevaplar sayesinde eksiklerimi düzeltmek için uğraşıyorum hocam Allah hepimize son nefesimizde imanlı ölmeyi nasip etsin saliha salih mümin olmayı şuurlu mümin olarak yaşamayı nasip etsin. İnşallah hakkımızda hayırlısı olsun Hocam size ne kadar teşekkür etsem az çok sağ olun Hayırlı günler hocam Allah sizden razı olsun.

Cevap: Değerli ziyaretçimiz, bir zerre miktarı faydamız oluyor ise ne mutlu bize. Sizden de Allah razı olsun. Yüce Mevla’mız imanınızı arttırsın ve ailenizden huzuru eksik etmesin.

islamalimi

2012 tarihinden bu yana değerli ekibimiz doğru bilgiler ile siz ziyaretçilerimize faydalı olmak adına çalışmaktadır. Mevla imkan verdiğince çalışmaya devam edeceğiz. Selam ve Dua ile...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu