İslam Alimi

17 Yaşındayım Sıkıntılarım Var Ne Tavsiye Edersiniz?

17 yaşındayım göz altlarım mor, kara ve çukur can sıkıntısından stresten böyle galiba.Kötü alışkanlıklarım felan da yok çok şükür. Namazını kılan birisiyim.İnsanlar göz altların kararmış dedikçe moralim bozuluyor ve ibadet etme isteğim gidiyor hiçbir şey yapasım gelmiyor dış görünüşümüzde olan böyle şeyler için üzülmemiz yanlış mı Moralimi düzeltmek için kendimi avutmaya çalışıyorum ne yapmalıyım?

cevapDeğerli ziyaretçimiz, kendinizi avutmanıza gerek yok hiç şüpheniz olmasın ki yaptığınız her hayrın karşılığını alacaksınız. Yüce Mevla’mız dış görünüşünüze verdiği her sıkıntı için sabrederseniz karşılığında bir çok hayır göreceksiniz sizin yaşlarınızda insan biraz daha hassas oluyor. Size tavsiyemiz biraz sabırlı olmanız ve görüşünüz her nasıl olursa olsun öz güveninizi kaybetmemenizdir. Öz güveni hiç kimse size veremez siz kendiniz öz güvene ulaşmalısınız.


Warning: Division by zero in /home/islamali/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1439
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Salih dedi ki:

  Bende 17 yaşındayım brnimde gözaltım mor nolmuş yani ???
  Çok şükür gözümüz var. Allah A binlerce kez şükürler olsun. Dert etmem kardeşim bu dünya geçici bu insanlar geçici sen ibadetini falan yap aldırma kimseye ?

  1. emrllh dedi ki:

   namazı bır kılıp bır bırakıyorum. bu gunahmı ?
   ne yapmalıyım

BİR YORUM YAZ