Evlenmeyi Düşündüğüm Kız Para İçin Beni Terk Etti Lütfen Yardım Edin

3 senelik ciddi düşündüğüm bir kız arkadaşım vardı fakat yüksek maaşlı bir işe girdikten sonra ilişkimizi türlü bahanelerle 1 ayda bitirdi ve bittikten 10 gün sonra oradaki bir müdürle yeni ilişkisi başladı hocam ben elimden gelen her şeyi yaptım kurtarmak için fakat kurtaramadım.

Şu an canım çok yanıyor ve hayattan nasıl zevk alacağımı bilmiyorum, panik atak hastası oldum namaz kılınca rahatlıyorum. Çok canım yandı namazımda hayatımda hiç etmediğim bedduayı ettim ilk defa çünkü ben onu Allah rızası için sevdim 3 senedir zerre zarar vermedim, buradan nasıl bir ders çıkarıp hayattan zevk almalıyım hocam lütfen yardım edin.

Değerli ziyaretçimiz, Siz bu duruma kendi adınıza sevinmelisiniz. Zira dünya menfaati için ilişkisine yön veren bir kimseyle aile kurmanız evinizi namusunuzu sevginizi nasıl emanet edersiniz. Şüphe yok ki sevdiğiniz kimse sizin sevginizi hak eden bir kimse değildir. Size tavsiyemiz ailenize çocuklarınıza sahip çıkacak gözünüzün arkada kalmayacağı bir eş adayı tercih etmenizdir. Çünkü sizin gibi ahlak sahibi bir erkeğe yakışan böyle bir eştir.Yüce Mevla’mız yardımcınız olsun ve size hayırlı bir eş nasip eylesin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Peri dedi ki:

  Nişanlım sebebsiz yere terkettiği için dava açmak istiyorum doğru mu?

  1. islamalimi dedi ki:

   Kendinizi gereksiz yere daha çok üzmüş olursunuz.

 2. Kader dedi ki:

  Hocam nişanlım beni sebepsiz yere terketti bu durumda hediyeler iade edilmeli mi? Beni yarı yolda bıraktı kandırdı kullanılmış kıyafetler de mi verilmeli böyle bir hak var mı?

BİR YORUM YAZ